2018 sezonas atidarytas

Žiema, vasara ir kažkur praganytas pavasaris. Nieks nežino kur ir kaip, bet ar turime teisę skųstis. Visada tokią teisę turim, nes visada gali būti per karšta, per daug uodų ar musių, bet yra vieta kur musės ir uodai – maistas, o šiluma visada gerai jeigu tik yra vandens aplink. Taip netradiciškai prasidėjęs pavasaris priverčia perrašyti tradicišką pavasario sodybos pristatymą. Taigi, kas naujo, kas įdomesnio, gražaus ir nuostabaus. Pradėkime nuo liūdnesnių istorijų. Pirmiausia, mūsų sodyboje gyvenusi lūšis, kuri gyveno pas mus pagal susitarimą su Lietuvos zoologijos sodu, grįžo namo. Nuo šiol ji Kaune, savo aptvare apsupta draugių ir meilės. Nuo šių metų sodyboje neliko ir visur savo nosis kišančių ilganosių meškėnų.

Visada atsisveikinimai liūdni, bet kartu tai ir natūrali transformacija, naujas etapas. Tušti aptvarai verčia būti kūrybingus ir pasiūlyti kažko naujo.

Pradėkim nuo sugrįžtuvių:

Mūsų sodyboje vėl trys povų porūšiai. Šalia batųjų ir paprastųjų vėl prisijungė juodašoniai. Kiek pakeitėme ir jų ekspozicijos vietas, kad Jums, lankytojams, sodybos povai galėtų atsiskleisti visu savo grožiu.

 

Naujienos:

Atsilaisvinęs lūšies aptvaras liūdnai žiemojęs kėlė nemažą nerimą prieš naująjį sezoną, nes ne tik aptvaras, bet ir pati sodyba be lūšies tuštoka pasidarė, bet manau Jums patiks. Vaikams, suaugusiems… visiems. Šiais metais būtent čia ir buvo pradėtas naujas ir įdomus etapas – “Jūrų kiaulyčių pasaulis”. Nors jūra už 40 kilometrų, bet mūsų kiaulytėms tinka ir po kelmais. Užburiančiai aktyvi ir vis pasipildanti ekspozicija privers sustoti ir stebėti šį visada verdantį gyvenimą dar ir dar. Garantuota pramoga Jūsų vaikams ir Jums.

 

Kad kiaulytėms nebūtų liūdna, o Jūsų gyvenimas pasipildytu ir spalvomis, aptvare pamatysit kiaulytėms virš galvų lakiojančius auksinius fazanus – naują porūšį mūsų sodyboje, pasižymintį bananiniu atspalviu.

 

Pasaulyje yra 4 stručių rūšys, 2 iš jų nuo šiol jau ir pas mus. Prie Australijos emu prisidėjo ir gražuolių iš Pietų Amerikos. Nandai. Mažiausi iš visos stručių šeimos, bet atkreipiantys į save dėmesį gyvūnai.

 

Taigi, pavasarinis pristatymas baigtas. Maloniai laukiam Jūsų mūsų sodyboje.