Monthly Archives: balandžio 2017

2017 sezonas

Kad ir kaip retai mes dalijamės savo naujienomis iš zoo sodybos, bet pasikartojantis pavasario ritualas (taip net ir žiemos pabaigoje) mūsų žiemojimo patalpose primena, kad prasidėjo nauji metai. Gražiausios plunksnos, gražiausi balsai ir pavasario laukimas. Kartu ir mintys – štai dar vienas pavasaris ir kas naujo.

Pirmoji naujiena – tai vengriškas atsakymas į mums visiems neleidžiantį ramiai gyventi klausimą: o kaip atrodytų kiaulė su avies kailiu?

Atrodytų taip, kaip atrodo mangalicų kiaulių veislė, bet šiuo metu naujoji mūsų sodybos gyventoja, nesirodys ekspozicijoje. Tikimės, kad situacija pasikeis artimiausiu metu.

Antra naujiena – sugrįžę ausytieji fazanai.

 

Ausytasis fazanas
Ausytasis fazanas
Ausytasis fazanas

 

Po kelių metų pertraukos vėl turime ausytuosius fazanus. Jaukus ir malonus paukštis labiau primenantis vištą, o gal net papūgą, nei didžiąją dalį savo baikščių giminaičių, mėgstantis priminti apie save savo nepakartojamu balsu ir niekada nedingstančiu smalsumu.

 

Trečioji naujiena – tai dar vienos sugrįžtuvės. Mūsų lankytojus šiais metais vėl sveikins Indijos kalninės žąsys.

 

Indijos kalninė žąsis

 

Ir kokia sezono pradžia be rimtai atrodančių vištų ir dar rimčiau atrodančių gaidžių. Pretendentai į naujuosius ūkio šeimininkus – didžiųjų kochinchinų veislinis būrelis.

 

vištos

 

Šiais metais tiek daug naujienų, kad vos nepamiršome madarininių ančių:

 

Mandarininės antys
Mandarininės antys

 

Visus norinčius pamatyti mūsų naujienas maloniai kviečiame apsilankyti mūsų zoo sodyboje. Kaip visada – laukiame Jūsų atvykstant nuo gegužės pirmosios. O Jūsų belaukiant pasigrožėkime mūsų ūkyje vis dar gyvenančia Lietuvos miškų gražuole:

 

Lūšis
Lūšis
Lūšis