Category Archives: Uncategorized

Sveiki visi kibernetiniai sodybos lankytojai :)

Su malonumu norime pranešti, kad sodyba vėl atidaryta lankytojams.
Jūsų lauks keletas naujų gyventojų bei įprastas pulkas paukščių, ožkų, lamų ir dygliatriušių. Gal gamtoje vis dar trūksta žalumos, bet būtent šiuo metu yra pats geriausias laikas pamatyti daugelį paukščių rūšių, kurios pasipuošusios savo geriausiu plunksnų rūbu bei išgirsti gražiausias jų pavasarines tuoktuvių giesmes, todėl laukiam jūsų atvykstant, kad galėtumėm pasidalyti visais šiais gamtos stebuklais.

Kaip visada geriausias metas pamatyti ūkį savaitgaliais, bet esate laukiami ir darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos. Iki malonių susitikimų.

Sezono pabaiga

Šalta? Mūsų gyvūnams taip, todėl visi jie taria Jums iki kito pavasario, linki geros, gražios ir su sniegu žiemos. Mes pridedame, kad sezonas uždarytas kartu ir sodyba lankytojams. Laukiame Jūsų kitais metais.

 

Sezono pabaiga

Pavasarį pakeitė vasara. Vasarą keičia ruduo su bobų vasaros voratinkliais ir auksiniais lapais, o kiek vėliau ir su pilku, liūdnu dangumi, niūriu oru ir neišdžiūstančiom pelkėmis (kaip pasakytų žemaitis kalbantis bendrine kalba), o kartais viskas vienu metu. Vieną dieną atrodytų, kad gyvūnai galėtų vėl grįžti į savo vasarojimo aptvarus, o kitą dieną jie gali jau ir sušalti, taigis – ruduo. Laikas užbaigti šį puikų sezoną mūsų sodyboje ir pasakyti iki kito pavasario Jums mieli lankytojai. Ekspozicija uždaryta, o kokias plunksnas užsiauginome per žiemą parodysime kitais metais balandžio 15 dieną, kai prasidės naujas sezonas.

P.S. Ačiū anoniminiam geradariui, paaukojusiam pusę tonos morkų, kurios garantuos puikią gyvūnų regą visos žiemos metu.